Můj první post – potřetí

Tento článek beru spíše jako formalitu, prostě něco, čím začít.. Možná proto, že mi dlouho chyběl prostor, kde se vyjádřit a navíc s myšlenkou vlastního místa ve virtuálním světě (nechci tomu hned na začátek říkat blog) koketuji již delší dobu.

Proč vlastně přicházím až po takové době?

Když to vezmu zpětně, je to již vlastně třetí pokus. Poprvé to začalo někdy v roce 2011, kdy jsem chodil velice často nakupovat a chtěl se někde pochlubit s mými shopping „úlovky“. V té době všichni chodili hlavně na Facebook, kde to však ne každého zajímalo a Instagram byl tehdy ještě v plenkách. Můj první pokus (blog) vznikl na Blogspotu, jenže vydržel asi jen půl roku a skončil cca u 7 článků, které snad četli jen dva lidi.

Druhý pokus (který je stále funkční) je součástí mého webu. Skvělé je, že ho mám na vlastní doméně a hostingu, jenže… Jenže jde o web, který se týká mé oděvní tvorby, takže se na něj většina věcí, článků a myšlenek nehodí. Proto jsem se po dlouhé době konečně dokopal k tomu, založit si separátní prostor.

O čem to bude?

Většina lidí, která se sem dostane, přijde pravděpodobně na základě odkazu z některé mé sociální sítě (Instagram, FB.. ), tudíž zřejmě bude vědt, co tu přibližně čekat. V posledních letech se většina online aktivit přesunula na sociální sítě, které jsou vhodné zejména na rychlé postování a sdílení různých příspěvků, fotek a novinek. Zpravidla však nedají moc prostoru se rozepsat, rozvést myšlenku, či dát detailnější popis k nějaké informaci. K tomu poslouží právě toto míst. Například když na Instagramu zveřejním fotku outfitu, můžu sem dát třeba recenzi, tip kde co koupit a další fotky.

A jak často?

Budu se snažit o jakousi pravidelnost příspěvků (optimistická varianta je jeden týdně), čímž chci trochu zvýšit i celkovou svou produktivitu. A doufám, že pokud polevím, dá mi to hned někdo „sežrat“ 😀

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s