Mé první Y-3

Yohji Yamamoto patřil vždy mezi mé oblíbené designéry a vždy jsem si přál mít od něj nějaký kousek. Jeho tvorba je mi hodně blízká svým minimalistickým designem a hlavně barvami, kde převládá černá a bílá. Spoluprací mezi Yohjim a německou sportovní značkou Adidas vznikla v roce 2003 první kolekce pod názvem Y-3 (znamená Yoshi – 3 pruhy).

final

Při výběru jsem se rozhodoval mezi černými a bílými teniskami a batohem. S blížícím se létem jsem nakonec zvolil bílé tenisky, protože jsem zrovna sháněl nějaké bílé na léto. Protože bílé Y-3 Pure boost jsem nesehnal, šel jsem nakonec do bílých Yoshi Run, které jsou také vybaveny podrážkou s Boost technologií. Tu používá Adidas i u dalších typů (Ultra boost, NMD apod.). kterou

3_final

Tenisky jsem nakonec koupil v pražském Footshopu, který má celkem velký výběr tenisek Y-3. Protože jsem si nebyl jistý velikostí, nechtěl jsem u takových bot riskovat výměnu při online nákupu. Krabice samozřejmě, jak je u prémiových značek zvykem, obsahuje i dva textilní sáčky a náhradní balení tkaniček.

4_final

V teniskách jsem nedávno absolvoval celodenní výlet do Drážďan, kde jsem v nich nachodil v 30 stupňovém horku několik kilometrů a boty jsou opravdu pohodlné. Navíc v tomto horkém počasí se osvědčila i meshová svrchní část. Jediné, co bych botě vytkl, je její náchylnost na zašpinění a pokud se v nich vydám ven, opravdu pečlivě sleduji počasí, aby náhodou nezmokly.

Y3 dresden

1_final

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s