Air Max 97

Přiznávám, že díky cestování nemám poslední dobou čas téměř na žádné další aktivity, což je vlastně proti mému původnímu záměru, protože mým hlavním zaměřením je především móda a boty. Takže než postnu další článek z cest, je tu jeden přírůstek mého botníku – Nike Air Max OG QS Silver Bullet.

1_final1.jpg

 

Když proberu mou sbírku tenisek, najdu v ní vlastně jen jedny Air Maxy, které jsem navíc ani moc nenosil. Sice mám spoustu bot od Nike, ale bavily mě vždycky více Air Forcy nebo SBčka. Air Max nikdy nepatřil mezi mé top, což se ale změnilo, když začal Nike opět dělat 97ky.

Nike Air Max OG QS Silver Bullet

 

Na 97 mě nejvíc zaujal jejich design, který je údajně inspirován japonskými rychlovlaky a z nabízených barev mi nejvíc sedla stříbrná. Na trh přišla ještě mezi tím zlatá (tu ale celkově nemusím) a bílá barva. Tuším, že se dělá ještě několik dalších variant a na podzim se má objevit i má oblíbená černá barva.

4_final

Celkově 97ky působí trochu futuristicky, což umocňují i reflexní prvky, táhnoucí se celou linií a tlumicí vrstva (technologie Air) po celé délce podrážky. Za co jsem také rád, je omezená dostupnost, takže zvláště zlatých a stříbrných moc v ulicích nepotkáte. Za těch pár měsíců, co je mám, jsem je zatím na někom viděl asi 2x (jednou v Kodani a jednou v Budapešti). Přestože to nejsou (alespoň pro mě) boty na každodenní nošení, beru je jako menší oživení mé sbírky.

 

1_final-kopie.jpg

3_final

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s