Můj rok 2017

Rok 2017 byl pro mě především rokem změn. Začátkem roku jsem se sice ještě trápil obvyklým zkouškovým na univerzitě a psaním bakalářské práce, jenže už to chtělo změnu. Také jsem zjistil, že oděvní business není úplně to, čím se dá v tomto státě uživit a rozhodl jsem se dát si na nějaký čas pauzu.

V březnu jsem si koupil nový foťák, který byl vlastně všeho původcem a následně také společníkem. V dubnu jsem pak začal psát tento blog, a protože jsem hledal témata článků, napadlo mě vytvořit nějaký cestovní příspěvek. V květnu jsem tak po delší přestávce vyrazil na výlet do zahraničí, který však nebyl poslední.

pete_brandy_trips2017-5

Nakonec mé cestování nabralo spád a za půl roku jsem tak stihl navštívit 21 měst v 17 zemích. V květnu jsem se poprvé podíval do Berlína a Drážďan. V červnu jsem zajel vlakem do Vídně a Budapešti.

pete_brandy_trips2017-1

V červenci jsem vyrazil na první letecký trip a navštívil Kodaň, Brusel, Mnichov a Milán. V srpnu jsem přidal Londýn a Amsterdam, v září pak krátké lety do Kolína nad Rýnem, Frankfurtu, Düsseldorfu a měsíc zakončil víkendem ve Valencii.

Pete_brandy_trips2017-4

V říjnu jsem letěl do Ženevy, Nice a oslavil narozeniny v Monte Carlu. Měsíc listopad pak přinesl splnění jednoho z mých dětských snů, kterým bylo podívat se do Hong Kongu. Byla to zároveň má první cesta do Asie a také zatím nejlepší výlet v mém životě. V listopadu jsem také začal přidávat tripreporty na YouTube. V prosinci jsem nakonec ještě stihl krátkou cestu do Krakova a Vánoce v Dubaji.

pete_brandy_trips2017-3

Protože mě tento způsob života celkem bavil, hodlám v něm pokračovat i letos a přestože je teprve leden, mám už na první půlrok naplánovaných 8 dalších cest. A pokud vás mé aktivity baví, určitě sleduje můj Instagram a znovuzrozený YouTube kanál. Tímto bych chtěl také poděkovat všem, co mě podporují a popřát co nejlepší rok 2018.

pete_brandy_trips2017-2

 

 

 

 

 

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s